Jdi na obsah Jdi na menu
 


Další peníze Cikánům? Jen olej do ohně.

23. 10. 2009
Další peníze Cikánům? Jen olej do ohně.

autor:Jiří Gaudin

Pod zástěrkou, že se vláda snaží sebrat argumenty extremistům poukazujícím na nepřizpůsobivost problematických, napumpuje další finanční prostředky do Cikány již několikráte zdevastovaného Chánova. Tento nevydařený komunistický experiment již spolykal nemalé finanční prostředky a sami komunisté od něj dali raději ruce pryč. Postkomunistické vlády si s tímto uměle vytvořeným cikánským ghettem dodnes neporadily, přesto se však současná vláda rozhodla zopakovat starou chybu. Vyhodit další peníze oknem, respektive opravit zdevastovaný cikánský panelák, aby ho ty samé bytosti mohly opět vytěžit, vybydlet, vypálit.

 Osobně podezírám vládu, že uměle vyhrocuje již tak neudržitelnou situaci v soužití mezi bílou majoritou a cikánským etnikem dalším neřešením Otázky cikánské. Utopení dalších peněz v osobách, které dennodenně ukazují svou nemožnost asimilace, je jen dalším plivnutím do tváře všem slušným lidem a také i Cikánům již asimilovaným a poctivě pracujícím, protože to jen více stíží jejich postavení.

 Milá vládo (rozhodně nemůžu napsat vážená), milí poslanci a senátoři, mostečtí radní, přečtěte si laskavě studii Národní strany – Konečné řešení Otázky cikánské a inspirujte se v opatřeních, která navrhuje. Pecinovi lidé ji už četli, teď je řada na Vás.

 Nechcete-li opravdu přidávat argumenty extremistům (tedy těm, kteří říkají pravdu nahlas), neodměňujte parazitování na systému peněžitými dary. Odstraňte pozitivní diskriminaci a zaveďte institut rovnosti práva a povinnosti.

Jedině tímto způsobem nám můžete sebrat naše argumenty, čímkoliv jiným jen posílíte naši touhu po změně. Po změně, kterou Národní strana nabízí. Vaše současná politika vede pouze k jednomu výsledku - k vytvoření Chánova na území celé České republiky. To my nedopustíme